Aukcje internetowe

Zapraszamy Państwa do udziału w naszych aukcjach internetowych na których w ciągłej sprzedaży znajdą Państwo używane urządzenia firmy Karcher. Sprzęt jaki możecie Państwo zakupić na naszych aukcjach to między innymi myjki zimnowodne oraz gorąco-wodne, szorowarki, zamiatarki, polerki oraz odkurzacze przemysłowe. W naszej ofercie znajdą Państwo także szeroką ofertę urządzeń niezbędnych do utrzymania czystości w warsztatach i myjniach samochodowych, zakładach przemysłowych, biurach oraz w swoich domach.

Współpracujemy z firmami, które dbają o wysoką jakość i dużą wydajność produktów. Dzięki temu możemy zaoferować naszym Klientom sprawdzony towar, który zaspokoi najbardziej wyszukane gusta i potrzeby.

Oferowane przez nas urządzenia możecie Państwo obejrzeć klikając ten link lub wyszukując użytkownika o nicku "_karcher_". Zapraszamy Państwa także na stronę "O mnie" w celu zapoznania się z naszym regulaminem.

Wszystkie zdjęcia na aukcjach wystawianych przez firmę "Kos-Kar" są wykonywane przez nasz personel i dotyczą wyłącznie naszej oferty handlowej. Dokładamy wszelkich starań aby prezentowane fotografie w pełni oddawały stan faktyczny oferowanego asortymentu. Zdjęcia produktów przedstawionych na aukcjach są wyłączną własnością firmy "Kos-Kar".

Myjki ciśnieniowe, szorowarki, zamiatarki, polerki, odkurzacze przemysłowe w super cenie, tylko u nas!