Informacje o firmie Kos-Kar

Firma "Kos-Kar" powstała w 1999 roku. Od początku nasza działalność koncentrowała się na sprzedaży oraz naprawie serwisowej używanych urządzeń produkowanych przez renomowaną firmę Karcher. Przez trzynaście lat naszej działalności wypracowaliśmy system, który umożliwia obsługę naszych Klientów w sposób fachowy oraz profesjonalny. Doświadczenie, które zdobyliśmy przez ten okres pozwala nam także na sprawną oraz szybką realizację napraw serwisowych zarówno starszych jak i nowych modeli urządzeń firmy Karcher.

Firma Kos-Kar jest gwarantem usług stojących na bardzo wysokim poziomie zarówno w segmencie sprzedaży jak i obsługi serwisowej urządzeń marki Karcher. Nasi obecni Klienci doskonale wiedzą, a przyszli mogą się przekonać, że nasze relacje opieramy na profesjonalizmie, uczciwości, solidności oraz wzajemnym zaufaniu. Pomimo tego, iż nasza firma ma ugruntowaną pozycję na rynku, w dalszym ciągu staramy się rozwijać nasze umiejętności, aby jeszcze lepiej służyć naszym Klientom fachową obsługą oraz profesjonalnym doradztwem.

Pomagamy w wyborze urządzenia optymalnego do wymagań stawianych przez naszego Klienta, mając przy tym na uwadze specyfikę prowadzonej działalności. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie Klienta, dlatego każde zlecenie traktujemy w sposób indywidualny. Serdecznie zapraszamy do współpracy z naszą firmą.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu firma jest w stanie sprostać wysokim wymaganiom Klientów.