Usługi serwisowe

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług serwisowych wykonywanych przez naszą firmę. Dokładamy wszelkich starań aby przeprowadzane przez nas usługi serwisowe oraz modernizacyjne stały na jak najwyższym poziomie. Naprawy uszkodzonych urządzeń przeprowadzane są w oparciu o sprawdzone standardy i wykonywane przez wykwalifikowany personel z wieloletnim doświadczeniem.

Uszkodzone urządzenia, trafiając do naszego serwisu przechodzą szereg specjalistycznych testów diagnostycznych, dzięki którym jesteśmy w stanie wychwycić wszelkie uszkodzenia oraz defekty. Przed przystąpieniem do naprawy usterki, informujemy Klienta o zaistniałych problemach, sugerując ewentualne wymiany uszkodzonych elementów. Ostatecznie to Klient decyduje o kosztach poniesionych za serwisowanie swojego urządzenia.

Jak wynika z naszych wieloletnich obserwacji główną przyczyną poważnych awarii urządzeń są zaniedbania eksploatacyjne. Uczulamy naszych Klientów na regularne podejmowanie czynności serwisowych. Urządzenia poddawane regularnym przeglądom serwisowym zdecydowanie dłużej służą swoim Klientom, a dodatkowo nie narażają ich na nieprzyjemności i nieoczekiwane koszty.

W skład usług serwisowych firmy Kos-Kar wchodzą:

  • przeglądy, naprawy oraz konserwacje urządzeń firmy Karcher,
  • przeglądy, naprawy oraz konserwacje urządzeń innych firm,
  • dbałość o powierzony sprzęt,
  • krótkie terminy realizacji napraw,
  • sprzedaż części zamiennych i wyposażenia.

Zapewniamy konkurencyjne ceny towarów oraz usług.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu firma jest w stanie sprostać wysokim wymaganiom Klientów.